logo
м.Дніпро +380(98)64-91-091
м.Васильків +380(67)245-79-79
Замовити зворотній дзвінок

top udalyonn progect ua

Віддалене проектування

networldСтрімкий розвиток сучасних засобів зв'язку (Інтернет, відео та голосовий зв'язок) дає все можливе, для того, щоб перейти до інших форматів взаємодії замовника і проектувальника - до віддаленого проектування. Щось новеньке?

До сьогоднішнього дня, щоб замовити проект приватного житлового будинку, офісного або складського приміщення, Замовник повинен не один і не два рази приїхати в офіс проектної компанії. Він витрачає на це свій особистий час на протязі всього робочого дня, або обмірковував ці ж зустрічі в особистому офісі, де розбиралися пропозиції проектувальника, виконані, найчастіше, в графічному вигляді.

З досвідом роботи, для того щоб узгодити з усіма сторонами рішення необхідно провести безліч зустрічей - тобто пару повноцінних робочих днів! Ще одним недоліком такого традиційного способу проектування виникає «прихильність» клієнта до тутешніх проектних компаній, які відповідно знаходяться в радіусі раціонального доступу. А що робити, якщо "місцеві" проектувальники не змогли задовольнити Ваші побажання щодо будівництва будинку Вашої мрії і звичайно ж Ви не збираєтеся будувати будинок тільки тому, що у проектувальників немає знань або можливостей... Або уявіть, що дизайном інтер'єру займається молода мама, яка не може роз'їжджати до проектувальників, тому що у неї маленька дитина..

За допомогою мережі Інтернет таSkype, всі ці незручності залишилися в минулому!

Зараз проектуванням Вашої оселі досить зручно зайнятися в Ваш вільний час і проектувальник може бути в сотнях і навіть тисячах кілометрів від вас. І такий вид робіт абсолютно не позначиться на їх якості!

Наша архитектурная компания обладает громадным опытом в работе с удаленным проектированием! От Вас всего лишь потребуется отправить нам на электронную почту перечень необходимых документов (начальная информация для проектирования):

  • Архітектурно-планувальне завдання на проектування.
  • Детальну фотофіксацію містобудівних умов ділянки будівництва.
  • Документи на право власності на землю.
  • Топогеодезичну зйомку ділянки будівництва з нанесеними червоними лініями та меж ділянки.
  • Звіт про інженерно-геологічні дослідження на ділянці будівництва (може бути виконаний після затвердження ескізних пророблень).
  • Інші документи, які Ви хочете надати, як додаткову інформацію.

Уже після підписання Договору і узгодження ціни, ми негайно візьмемося за роботу. Послідовність робіт така, як і при звичайній схемі створення проектної документації, але все потрібні матеріали ви отримаєте в зручному текстовому PDF і графічному JPG форматах. Їх можна з легкістю прочитати і роздрукувати на принтері при необхідності, а також залишити необхідні замітки (коментарі), або безпосередньо зв'язатися з нами. За допомогою віддаленого проектування Ви збережете свій дорогоцінний час і ми виправдовуємо свої витрати, не втрачаючи відмінної якості проекту!

Ми можемо дати Вам якісну юридичну консультацію і допомогу в отриманні будівельного паспорта забудови земельної ділянки.

НАШІ РАБОТИ

СТАТТІ

КОНТАКТИ

Наші проекти
  1. Як узаконити самовільне будівництво в 2021 році
  2. Індивідуальні житлові будинки.
  3. Як легально почати будівництво інд. житлового будинку площею до 500м.кв у 2021 році
karta-560x374м.Дніпро,
Україна, 49000,
вул. Журналістів 7,
офіс 314
+380(98) 64-91-091
Skype: igor.zan10
Email: igor.zan@ukr.net
karta-560x374м.Васильків,
Україна, 08600,
вул. Володимирська, 22-А, офіс 205
+380(67) 245-79-79
Email: pcb-proekt@ukr.net