logo
м.Дніпро +380(98)64-91-091
м.Васильків +380(67)245-79-79
Замовити зворотній дзвінок

top fundament ua

Проектування і розрахунок фундаментів

fundamentБлагополучне будівництво будь-яких будівель безпосередньо залежить від його фундаменту. Як потрібно вибирати правильну основу майбутнього будинку? Можна тільки в тому випадку, коли конструкція фундаменту обізнано спланована.

Незалежно від певного виконання, проектування фундаментів будинку, гаража або огорожі, для того, щоб ця основа була довговічна і міцна, необхідно врахувати всі БНіП (будівельні норми). Фундамент, побудований без прив'язки до місця будівництва, може бути і дуже дорогим, якщо в стандартному проекті він вважався на пухкому грунті або близько до підземних вод. Абсолютно ненадійним фундамент може бути тоді, коли він спроектований, наприклад, для місцевості, де механіка грунтів не така проблемна, як на земельній ділянці замовника.

Розрахунки фундаменту для будівництва - це індивідуальний розділ, який присутній в проекті фундаменту. Найпопулярнійшої зараз тип фундаменту - ТІБЕ (ТИСЭ), що входить в стандартний проект, може бути не придатним для вашого будинку. Послуга виїзду інженера безкоштовно з нашої компанії на об'єкт, дозволяє взяти аналіз грунту, знайти рішення у виборі типу фундаменту і виконати досить швидкий розрахунок фундаменту будівлі.

Наша гарантія на проектування і розрахунок фундаменту, реалізуються відповідно до ГОСТ. Підстави з індивідуальної прив'язкою до місця будівництва об'єкта - потребує надійності підстави споруди будинку.

Проектування фундаментів, здійснюється за допомогою наступних критеріїв:

  • архітектурно-будівельного проекту;
  • отримання геологічних даних по вашому будівельному майданчику для будинку;
  • робота з фахівцями, що знають специфіку взаємодії підстав малоповерхового будівництва з грунтами в Вашому районі.

Без знань значень глибини промерзання, не вийде правильно розрахувати і фундамент ТІБЕ, а добре складений проект фундаменту такого типу дозволяє побудувати досить економічний дешевий варіант основи. Адже фундамент ТІБЕ, з легкістю витримує не малі навантаження в часто опалюваних приміщеннях. Цей тип фундаменту прекрасно підходить для гаража або сезонної теплиці, і для огородження території, лазні. Креслення фундаменту - найважливіша частина його проекту.

Вартість розробки ескізного проекту - 40 грн/м2

НАШІ РАБОТИ

СТАТТІ

КОНТАКТИ

Наші проекти
  1. Як узаконити самовільне будівництво в 2021 році
  2. Індивідуальні житлові будинки.
  3. Як легально почати будівництво інд. житлового будинку площею до 500м.кв у 2021 році
karta-560x374м.Дніпро,
Україна, 49000,
вул. Журналістів 7,
офіс 314
+380(98) 64-91-091
Skype: igor.zan10
Email: igor.zan@ukr.net
karta-560x374м.Васильків,
Україна, 08600,
вул. Володимирська, 22-А, офіс 205
+380(67) 245-79-79
Email: pcb-proekt@ukr.net