logo
м.Дніпро +380(98)64-91-091
м.Васильків +380(67)245-79-79
Замовити зворотній дзвінок

top dom kotteg ua

Проектування будинків. Проектування котеджів

kotteg

Є декілька варіантів, як роздобути проект будинку, що відповідав би вашим вимогам: купити існуючий проект за вашими вимогами або спроектувати котедж «з нуля». Ці способи не без недоліків, але є і свої переваги.

У завершеного проекту будинку є безперечна перевага: він укладає в собі всі потрібні плани і зовнішній вигляд вашого майбутнього фасаду. І якщо вам подобається і план і зовнішній вигляд, то проект готовий.

Але деякі видозміни треба нести в нього. При виборі проекту котеджу з цокольним чи підвальним поверхом, може бути так, що обраний Вами готовий проект не підходить для існуючої земельної ділянки через значний рівень грунтових вод. Необхідно запам'ятати, що пропозиції для зменшення їх рівня за допомогою дренажу вважаються неправильними і треба від них відмовитися. Це мабуть єдиний недолік в готовому проекті.

На етапі проектування котеджу «з нуля» Ви вирішуєте, яким він буде і в результаті отримаєте ексклюзивний проект. Звичайно ж, необхідний комплексний підхід у вирішенні архітектури та планування, які припадуть вам до душі. За рахунок цього можливо реалізувати варіант проектування «від фасаду», сенс якого полягає в наступному - десь на зображенні або за кордоном Ви побачили красивий будинок і хочете побудувати такий і собі. Але ж про планування будинку замовник не знає, і архітектор отримує лише фотографії і масу побажань.

Початковий образ будинку Вашої мрії, до появи на папері, виникає в уяві замовника і архітектора. Як правило, до зустрічі з архітектором у замовника немає завершених понять про майбутній будинок, але бувають і виключення. Це абсолютно природна ситуація, де замовник не може передати на словах своє бачення майбутнього будинку повністю або, буває, що замовник щось упустив.

Зрозуміло, при першій зустрічі архітектор не знає смаків свого клієнта і він і ставить спеціальні питання, які можуть викликати у замовника здивування або насторожувати його. Найбільш недовірливий замовник подумає, що це вторгнення в його особисте життя. Але ми відкриємо вам невеличкий секрет: по правді кажучи, варто насторожитися в тих випадках, коли таких питань Вам не ставлять.

Проектування котеджного будинку здійснюється разом з проектуванням ландшафту, він теж повинен створюватися. Різні елементи саду - декоративних насадження, альтанки, водойми, різні елементи пікніка - барбекю, шашлична, теж вимагають певного місця. І доцільно необхідно розмістити і додаткові споруди у вигляді лазні або гостьового будиночка, а іноді їх треба просто заховати.

Вартість розробки ескізного проекту - 40 грн/м2

 

НАШІ РАБОТИ

СТАТТІ

КОНТАКТИ

Наші проекти
  1. Як узаконити самовільне будівництво в 2021 році
  2. Індивідуальні житлові будинки.
  3. Як легально почати будівництво інд. житлового будинку площею до 500м.кв у 2021 році
karta-560x374м.Дніпро,
Україна, 49000,
вул. Журналістів 7,
офіс 314
+380(98) 64-91-091
Skype: igor.zan10
Email: igor.zan@ukr.net
karta-560x374м.Васильків,
Україна, 08600,
вул. Володимирська, 22-А, офіс 205
+380(67) 245-79-79
Email: pcb-proekt@ukr.net